Applike – aplikacja do zarabiania pięniędzy

Czas na test pierwszej aplikacji na androida – Applike. Przy jej pomocy zbieramy mcoiny(kryptowaluta), którą z łatwością możemy wymienić na złotówki i przelać na konto Paypal. W ten sposób możemy zarabiać nasze własne pieniądze podczas… grania na smartfonie!

Brzmi super ale pokolei, jak to działa?

Applike ściągamy przez Sklep Play. Po instalacji tworzymy konto, możemy się zalogować za pomocą konta google lub za pomocą facebook.

Screenshot_2018-03-06-22-58-08-125_de.mcoins.applike

Już na starcie otrzymujemy 4 444 mcoins co jest naprawdę bliskie 2zł.

Screenshot_2018-03-06-22-56-54-641_de.mcoins.applike

Jak widzicie ja mogę wypłacić już 4 zł. Osiągnęłam taki zysk grając tydzień 🙂

Mamy dostępne takie opcje jak sugestie – zawierają się tam sugestie gier od Applike, dzięki którym będziemy zarabiać 🙂 Mamy dostęp do naszego portfela. Możemy zapraszać znajomych wysyłając im link do rejestracji przez nasze konto co zwiększa nasze możliwości zarobkowe. Za każdą osobę, która pobierze Applike dzięki nam otrzymujemy 250 mcoins oraz 25% z każdego zarobku naszego znajomego. Tak więc im więcej znajomych tym więcej w naszym portfelu.

Screenshot_2018-03-06-22-57-54-000_de.mcoins.applike

Z sugestii Applike zainteresowała mnie gra King of Avalon: Dragon. Tworzymy tam własne miasto, mamy smoka, wojsko. Atakujemy potwory oraz innych użytkowników. Możemy dołączyć do sojuszu lub założyć własny, daje to więcej możliwości nagród, łatwiej się obronić przed wrogami. I tak co chwile wpływają nam mcoins o czym jesteśmy powiadamiani natychmiast na ekranie symbolem gwiazdki – logo Applike

Screenshot_2018-03-06-22-57-34-580_de.mcoins.applike

Na początku wpływy są duże, ok 1,5k mcoins. Z czasem stają się rzadsze i o wiele mniejsze. Możemy ściągnąć kilka gier z proponowanych aby zwiększyć swoje zyski. Warto dodać, że wszystkie gry pobieramy ZA DARMO!

Polecam wypróbować 🙂

 

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Applike – aplikacja do zarabiania pięniędzy

  1. No cóż, według wielu przesłanek w najbliższej przyszłości większość z nas będzie osiągać dochód w taki sposób, więc słusznie czynisz, trzymając rękę na pulsie nowości ze świata technologii. Niestety 2 zł na tydzień to za mało, żeby można było spokojnie zrezygnować z etatowego niewolnictwa, ale może niedługo będzie to na przykład dwie stówki dziennie, a to już lepiej ; -) Fajnie, że testujesz takie rozwiązania. Pozdrawiam

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s